PUROSE

PRACOWNIA PROJEKTOWA

PUROSE

Nazwa pracowni stała się symbolem głównej idei podczas procesu projektowego, a jest nim tworzenie klasycznych wnętrz z nutą nowoczesności. Tutaj jakość ma pierszeństwo.

MISJA

 • DOBRA KOMUNIKACJA

  Overview

  Jako właścicielka pracowni osobiście jestem zaangażowana w każdy proces projektowy – od pierwszego spotkania po nadzór autorski. Dzięki temu masz pewność, że rozmawiasz z osobą  odpowiedzialną za Twoje wnętrze, które jest kompleksowo zaopiekowanie, ponieważ samodzielnie koordynuję każdy etap.

 • PROFESJONALIZM

  Overview

  Staram się stworzyć wyjątkowe przestrzenie, które będą łączyć ze sobą styl i funkcjonalność, nie zapominając o jakości, budżecie i harmonogramie. Poprzez zdobyte doświadczenie jestem w stanie stworzyć przestrzenie dla różnorodnych wizji inwestorów. Główną ideą która mi przyświeca jest to, że harmonijny rozwój i kreatywność są możliwe tylko w odpowiednio zorganizowanej przestrzeni.

 • POZYTYWNE PODEJŚCIE

  Overview

  Oparte na empatii i dobrej energii podejście gwarantuje indywidualne i autentyczne zainteresowanie Twoimi potrzebami. Nasze projekty wyróżnia rozpoznawalny styl, a wszystkie noszą unikalne cechy charakterów osób, dla których zostały stworzone.

 • NIEUSTANNY ROZWÓJ

  Overview

  Bardzo dużą wagę przykładam do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach branżowych, targach oraz kursach. Jest to niezbędne, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, dlatego ciągle chętnie poszerzam swoje horyzonty.

 • WSPÓŁPRACA ONLINE

  Overview

  Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu projektów zdalnie dla osób mieszkających w Polsce oraz poza granicami kraju. Cały proces jest dostosowany do indywidualnych potrzeb, bez konieczności spotkań na żywo.

  JULITA ROSZCZAK

  ARCHITEKT WNĘTRZ

  Dzięki swojej pracy spełniam marzenia o pięknych i funkcjonalnych wnętrzach.

  Projektowaniem zajmuję się od 2016 roku zdobywając doświadczenie i tworząc ponad sto projektów spełniających wizję inwestorów. Od 2021 roku zrodziła się potrzeba stworzenia czegoś własnego i postanowiłam dzielić się swoimi projektami pod własną marką Purose.

  Projektuję ponadczasowe i eleganckie wnętrza, ale również w prosty i nowoczesny sposób. Staram się stworzyć wyjątkowe przestrzenie, które będą łączyć ze sobą styl i funkcjonalność, nie zapominając o jakości, budżecie i harmonogramie. 

  Rozpoczynając z mną współpracę nie musisz nic wiedzieć o kierunkach i stylach, układach funkcjonalnych oraz materiałach, ponieważ do tego masz wsparcie specjalisty, który będzie z Tobą na każdym etapie budowy.

  Pomogę zrealizować Twoje pomysły na idealne życie w Twoim domu, sformułować i wyrazić na płaszczyźnie rysunku to, o czym marzyłeś i uzupełnić nasz wspólny projekt o wyjątkową wizję i doświadczenie.

  Jestem tutaj – abyś chciał wracać do domu, bo każdy szczegół będzie o Tobie i dla Ciebie.

  @purose.pl @purose.pl @purose.pl
  @purose.pl @purose.pl @purose.pl