Projektujemy ponadczasowe oraz eleganckie wnętrza, ale również w prosty i nowoczesny sposób. Staramy się stworzyć wyjątkowe przestrzenie, które będą łączyć ze sobą styl i funkcjonalność, nie zapominając o jakości, budżecie i harmonogramie.

Doświadczenie, znajomość rynku, wiedza oraz wrażliwość na detale powoduje, iż jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową realizację projektu, która obejmuje każdy etap działań od koncepcji po realizację i nadzór autorski.

W projekcie postawiliśmy na ponadczasowość, ale wyczuwalny jest również subtelny wpływ industrialnych wibracji, aby dodać odrobinę indywidualności. Cieszymy się, że możemy projektować przestrzenie dla tak odważnych inwestorów, nie bojących się łączyć dwa odmienne światy! 

Dom o powierzchni 160 metrów na Podlasiu. Całość została utrzymana w stonowanych barwach, a akcentem, który dodaje wnętrzu charakteru jest mocny granatowy kolor.

Spokojne i stonowane kolorystycznie wnętrze 70-metrowego domu w Siwikach na Podlasiu. Jest to projekt, który powstał z kolektywu klasyczności oraz nowoczesności.

Projekt mieszkania na wynajem długoterminowy, w którym królują jasne, ciepłe barwy oraz naturalne materiały.

Projekt mieszkania o powierzchni 120 metrów w Oliwie.
Inwestorzy zakupili lokal z myślą o stworzeniu miejsca dla odwiedzających miasto turystów. Całość miała jak najbardziej oddawać ducha tej przepięknej części Gdańska.

Nowoczesna przestrzeń, w którym upragnioną harmonię podkreślamy stonowanymi barwami, naturalnymi okleinami i prostymi formami mebli. 

Projekt łazienki, gdzie cała koncepcja powstała w oparciu o inspiracje florystycznymi motywami oraz przewodnim kolorem, czyli brudnym odcieniem różu.

@purose.pl @purose.pl @purose.pl
@purose.pl @purose.pl @purose.pl