Projektujemy ponadczasowe oraz eleganckie wnętrza, ale również w prosty i nowoczesny sposób. Staramy się stworzyć wyjątkowe przestrzenie, które będą łączyć ze sobą styl i funkcjonalność, nie zapominając o jakości, budżecie i harmonogramie.

Doświadczenie, znajomość rynku, wiedza oraz wrażliwość na detale powoduje, iż jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową realizację projektu, która obejmuje każdy etap działań od koncepcji po realizację i nadzór autorski.

Wnętrze charakteryzuje się stylem modern boho, co tworzy unikalną atmosferę. Główne cechy projektu obejmują jasność oraz elegancję, a dodatkowo wzbogacają je złote akcenty. Kluczowym elementem tego wnętrza jest zastosowanie jasnych kolorów, które rozjaśniają przestrzeń i sprawiają, że mieszkanie wydaje się większe i bardziej przestronne.

W projekcie postawiłam na harmonię i elegancję, przy zachowaniu funkcjonalności przestrzeni. Kolorystyka jest utrzymana w jasnych, neutralnych tonacjach, głównie bieli, beżu oraz ciemniejszych odcieni drewna co w pełni spełnia oczekiwania klientki, uwzględniając jej indywidualne preferencje i styl życia. To stonowane tło pozwala na stworzenie spokojnej atmosfery, jednocześnie umożliwiając łatwe dopasowanie dodatków.

W projekcie postawiliśmy na ponadczasowość, ale wyczuwalny jest również subtelny wpływ industrialnych wibracji, aby dodać odrobinę indywidualności. Cieszymy się, że możemy projektować przestrzenie dla tak odważnych inwestorów, nie bojących się łączyć dwa odmienne światy! 

Projekt mieszkania na wynajem długoterminowy, w którym królują jasne, ciepłe barwy oraz naturalne materiały.

Spokojne i stonowane kolorystycznie wnętrze 70-metrowego domu w Siwikach na Podlasiu. Jest to projekt, który powstał z kolektywu klasyczności oraz nowoczesności.

Nowoczesna przestrzeń, w którym upragnioną harmonię podkreślamy stonowanymi barwami, naturalnymi okleinami i prostymi formami mebli. 

Projekt mieszkania o powierzchni 120 metrów w Oliwie.
Inwestorzy zakupili lokal z myślą o stworzeniu miejsca dla odwiedzających miasto turystów. Całość miała jak najbardziej oddawać ducha tej przepięknej części Gdańska.

Dom o powierzchni 160 metrów na Podlasiu. Całość została utrzymana w stonowanych barwach, a akcentem, który dodaje wnętrzu charakteru jest mocny granatowy kolor.

@purose.pl @purose.pl @purose.pl
@purose.pl @purose.pl @purose.pl